Agencja Marketingowa Lublin

Obsługa Firm w Internecie

Marketing internetowy to szereg długofalowych działań pozytywnie przedstawiających markę, produkt czy usługę aby realizować sprzedaż. Marketing internetowy poprawia wizerunek firmy i widoczność strony w wyszukiwarce. Umożliwia także dotarcie do nowych klientów przez całą dobę, nawiązanie relacji i utrwalenie ich.  

Nasza firma jako agencja marketingowa z Lublina zajmuje się kompleksową obsługą firm w Internecie. Współpracujemy z osobami które: pozyskały pieniądze na start działalności, są już znane w branży oraz osiągnęły duży sukces na skalę ogólnopolską. Jeżeli planujesz w najbliższym czasie wykorzystać Internet jako nowy kanał sprzedaży oraz kontaktu z klientami, chętnie porozmawiamy z Tobą o współpracy i wspólnej realizacji Twoich celów biznesowych.

Jakie Możliwości Oferuje
Nasza Agencja Marketingowa?

Optymalizacja Stron i Sklepów

Pozycjonowanie Stron i Sklepów

Reklama w Google
i na Facebooku

Video Marketing

Content Marketing

Social Media

Wirtualny
Spacer Google Street View

Administracja i Konfiguracja Google Workspace

Tworzenie
Strategii Marketingowej

Outsourcing Marketingu

Szkolenia Marketingowe

Konsultacja Marketingowa

Opinie Na Temat Naszej Pracy


EZAUTOMATIC Automatyczny podajnik pokrywek
EZAUTOMATIC Automatyczny podajnik pokrywek
2020-10-14
Zweryfikowana
Bardzo Panu dziękuję za pomysł usprawnienienia strony internetowej Projekt po prostu SUPER!!!! Wielkie dzięki
Klaudia Zaorska
Klaudia Zaorska
2020-09-24
Zweryfikowana
Zawsze profesjonalnie i z dbałością o wszystkie szczegóły, zarówno jeżeli chodzi o tworzenie sklepów internetowych, jak i standardowych stron usługowych na WordPress. Zawsze odpowiednio dobrane funkcjonalności i wtyczki oraz nieszablonowe rozwiązania nawet przy bardzo indywidualnych potrzebach klienta. Nie ma czegoś takiego, jak "nie da się" 🙂 Polecam serdecznie wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają, czy istnieją solidne osoby w tej branży! Na taką firmę można zawsze liczyć, nawet po zamknięciu projektu!
Paweł Śmietana
Paweł Śmietana
2020-09-14
Zweryfikowana
Wiele cennych uwag i duże zaangażowanie. Pomoc w obsłudze WooComerce bardzo fachowa. Dziękujemy i polecamy!!!
Lotnictwo i Ludzie Aviation and People
Lotnictwo i Ludzie Aviation and People
2020-09-03
Zweryfikowana
Świetna komunikacja i doradztwo. Profesjonalna i szybka obsługa. Szczerze Polecam!
Magdalena Włodarczyk
Magdalena Włodarczyk
2020-08-11
Zweryfikowana
Szybka realizacja i ogromne zaangażowanie. Wiele skutecznych rad, jak samemu poprawić pozycjonowanie strony. W razie jakiś problemów natychmiastowa pomoc. Bardzo polecam!!!
Marketing Milo Solutions
Marketing Milo Solutions
2020-08-10
Zweryfikowana
Szybka realizacja zlecenia, zdjęcia 360' dodane do wizytówki w ekspresowym tempie. Polecamy!
Lukrowane ciasteczka - Basia sweets
Lukrowane ciasteczka - Basia sweets
2020-06-12
Zweryfikowana
Firma rzetelna, polecam ⭐⭐⭐⭐⭐
Karolina Maj
Karolina Maj
2020-03-10
Zweryfikowana
Wzorowa współpraca i zaangażowanie 🙂 Dziękuję!
Bogusia Jarzębowska
Bogusia Jarzębowska
2020-02-26
Zweryfikowana
Strona chodzi sprawnie i jest dobrze wypozycjonowana. Dzięki szkoleniu wiem co i jak robić samodzielnie.

Czekam na kontakt
z Twojej strony

Chętnie odpowiem na Twoje pytania i rozwiążę wątpliwości jakie pojawiają się przed podjęciem decyzji o wyborze firmy, która wykona dla Ciebie stronę internetową na WordPress. 

Zadzwoń bezpośrednio do mnie: 511 893 253

lub napisz mail: marketing@impactproject.pl

Optymalizacja i Pozycjonowanie Stron oraz Sklepów Www Lublin

Marketing internetowy w wyszukiwarkach opiera się głównie na pozycjonowaniu stron www i sklepów internetowych. To proces, którego celem jest podniesienie pozycji witryny w wynikach wyszukiwania konkretnych fraz i słów kluczowych. Dzięki temu coraz więcej osób dowiaduje się o istnieniu firmy i wzrasta szansa na sprzedaż. Wysokie miejsce ułatwia pokonanie konkurencji, pomnożenie zysków i zbudowanie dobrej reputacji. Duże znaczenie ma również optymalizacja stron internetowych, która ułatwia ich indeksowanie przez Google i roboty sieciowe. Zwracamy uwagę na adresy podstron, linki, poprawiamy płynność działania i szybkość ładowania witryny. Podczas budowy stron internetowych oraz sklepów, zwracamy szczególną uwagę na szybkość wczytywania się oraz dostosowanie do aktualnych wytycznych wyszukiwarki Google. 

Content Marketing, czyli Tworzenie Ciekawej Treści

Oferujemy usługę content marketingu, czyli marketingu treści. Kreuje on profesjonalny, wiarygodny wizerunek firmy i wzmacnia zaufanie ludzi. Tworzymy profesjonalne teksty, które ułatwiają użytkownikowi podjęcie decyzji zakupowej. Wiemy w jaki sposób pisać, by przyciągnąć uwagę i sprostać oczekiwaniom klientów w artykułach sponsorowanych, eksperckich i poradnikowych. Wyszukiwarka Google jest wyszukiwarką treści. Im więcej tekstów zawierających odpowiednie słowa kluczowe zawiera Twoja strona internetowa, tym lepiej możesz dotrzeć do swoich odbiorców, sprzedać produkty i świadczyć wysokiej jakości usługi. Prowadząc bloga firmowego masz szanse tworzyć artykuły pokazując swoim klientom ekspercką wiedzę i wieloletnie doświadczenie.  

Video Marketing z Lublina

Czy wiesz, że YouTube jest jest drugą, najczęściej używaną wyszukiwarką
w Internecie?
Filmy mogą pokazywać rozwiązania w formie poradnika, szkolić w postaci webinarów lub nawiązywać bezpośredni kontakt z ludźmi za pomocą vloga. Rozwiązań jest wiele, ale jedynie profesjonalny video marketing ma szansę na sukces. Należy pamiętać, że internauci nie akceptują słabej jakości, przewidywalnych treści i niespełnionych obietnic dotyczących produktów. 

Wykorzystując video jako nowoczesną formę kontaktu i sprzedaży, masz szansę długofalowego działania. Z naszą pomocą zrealizujesz spot reklamowy, serię filmów do zamieszczenia na stronie oraz pomoc w produkcji materiałów pod kątem sprzedaży produktów i usług. 

Outsourcing Marketingu Lublin

Outsourcing marketingu to posiadanie własnego działu marketingu poza firmą. ImpactProject świadczy usługi planowania, koordynacji i realizowania skutecznego marketingu internetowego w ramach długofalowej współpracy. Mogą to być regularne działania marketingowe lub projekty zlecane od czasu do czasu, na przykład związane z promocją lub pojawieniem się nowego produktu. To dobre rozwiązanie, gdy konieczne jest zastąpienie pracownika na czas określony lub opracowanie nowej strategii działań w sieci. Decydując się na outsourcing marketingu nie musisz zapewniać miejsca w swoim biurze dla nowych pracowników. To wygodne rozwiązanie, które nie wprowadza chaosu i nie wymaga gwałtownych zmian w strukturze przedsiębiorstwa. Przekazywanie zleceń może odbywać się za pomocą wiadomości e-mail, rozmowy telefonicznej lub krótkiego spotkania, według Twoich preferencji.

Tworzenie Strategii Marketingowej

Marketing internetowy wymaga przemyślanej strategii, realizowanej przez doświadczone osoby. Profesjonalne pozycjonowanie i optymalizacja strony www, content marketing, reklama Google Ads, video marketing, outsourcing marketingu oraz profile w social mediach to gwarancja sukcesu Twojej firmy. Działania te sprawią, że będzie wiarygodna, godna zaufania i często odwiedzana przez użytkowników. Skorzystaj z oferty ImpactProject i miej pewność, że Twój biznes zostanie zauważony.

Odpowiednio zbudowana a następnie wdrożona strategia marketingowa pozwala realizować zamierzone cele. Podczas wykonywania określonych czynności chroni firmę przed niespodziewanymi sytuacjami.

Wirtualny Spacer Lublin
Google Street View

Potrzebujesz aktualizacji widoku na Google Maps ponieważ widać teraz lub budynek sprzed kilku lat? Dla nas to żaden problem, możemy zaktualizować Twój widok nawet do 48h od momentu wykonania zdjęcia 360. Nasz Rekomendowany Fotograf Google Street View posiada odpowiedni sprzęt do pracy oraz wiedzę, w jaki sposób zdjęcie zostanie zaakceptowane przez algorytm Google Maps. 

Jeżeli masz swój własny lokal, biuro lub nieruchomość i chcesz aby klienci poczuli się jak na miejscu, zamów wirtualny spacer Google Street View. Zwiększ decyzyjność podjęcia współpracy właśnie z Tobą a nie firmą konkurencyjną. Posiadanie zdjęć 360 na swoim profilu Google Moja Firma czy bezpośrednio na stronie internetowej lub sklepie www, pozwala osiągnąć o ponad 30% więcej sprzedaży

Nasze realizacje zobaczysz po adresem: twojspacer.pl

Szkolenia Marketingowe Lublin

Prowadzimy praktyczne szkolenia z marketingu internetowego na terenie Lublina i Lubelszczyzny. Ze względu na Covid-19 preferujemy szkolenia online, dzięki czemu wspólnie oszczędzamy czas na dojazd oraz możemy indywidualnie dopasować czas na przeprowadzenie szkolenia marketingowego. W ramach szkolenia z marketingu internetowego możesz nauczyć się:

  • co to jest marketing internetowy i jak wykorzystywać jego narzędzia do efektywnego pozyskiwania klientów w Internecie?
  • podstawy reklamy Google Ads,
  • podstawy reklamy Facebook Ads,
  • podstawy Google Analytics,
  • wykorzystaj profil Google Moja Firma w zwiększeniu widoczności i pozycjonowania Twojej firmy nie tylko lokalnie,
  • podstawy SEO, czyli pozycjonowania stron internetowych oraz sklepów.

Jeżeli poszukujesz innych tematów szkoleń z marketingu internetowego: Zadzwoń: 511 893 253 lub napisz mail: marketing@impactproject.pl

Bezpłatna Konsultacja Marketingowa Online Lublin

Nasza firmy lubi dzielić się wiedzą bezpłatnie. Skorzystaj z możliwości bezpłatnej konsultacji online aby porozmawiać o rozwoju Twojej firmy w Internecie. Video rozmowa trwa około 30-60 min. Jest w 100% bezpłatna - nie otrzymasz żadnej faktury pro forma przed, ani żadnego powiadomienia związanego z zapłatą po szkoleniu.

Bezpłatna konsultacja marketingowa jest naszą odpowiedzią na sytuację jaka wynikła w związku z koronawirusem w 2020 r. Zauważyliśmy wzrost zapytań na temat marketingu internetowego, poszukiwania szkoleń a także rozwoju osobistego pracowników wykonujących swoje obowiązki zdalnie. Spora część wiedzy o marketingu internetowym nie jest związana ściśle z technicznym zarządzaniem stroną internetową czy sklepem internetowym. 

Masz pytania? Zadzwoń: 511 893 253 lub napisz mail: marketing@impactproject.pl

Konfiguracja i Administracja
Google Workspace

...

ImpactProject-Agencja Marketingowa Lublin-Strony Internetowe Lublin-Strony www WordPress Lublin-Sklepy Internetowe WooCommerce i PrestaShop Lublin
ImpactProject Sp. z o. o.
ul. Władysława Grabskiego 25D/80
20-330 Lublin
NIP: 9462645026
Zadzwoń: 511 893 253
lub napisz: marketing@impactproject.pl