Agencja Marketingowa Lublin

Agencja Marketingowa dla twojej firmy

Agencja Marketingowa ImpactProject współpracuje na co dzień z klientami z Lublina i woj. Lubelskiego. Realizujemy również zlecenia od klientów z całej Polski – od pomocy z widocznością profilu Google Moja Firma, przez tworzenie stron internetowych i sklepów, aż po reklamę dzięki kampaniom Google Ads oraz Facebook Ads. Wykonujemy audyt obecnej sytuacji Twojej firmy aby odszukać najsilniejsze strony oraz wzmocnić te działania, które chcesz aby przynosiły szerszy zasięg

Czy działania agencji marketingowej z Lublina są skuteczne? Jeżeli dzięki wpisaniu odpowiednich słów kluczowych jesteś na naszej stronie – tak! Marketing internetowy to szereg długofalowych działań pozytywnie przedstawiających markę, produkt czy usługę aby realizować sprzedaż. Agencja marketingowa z Lublina poprawi wizerunek Twojej firmy i widoczność strony lub sklepu w wyszukiwarce. Naszym celem jest zdobycie dla Ciebie nowych klientów, z którymi zbudujesz długofalowe relacje biznesowe.

Agencja Marketingowa Dla Twojej Firmy-ImpactProject-Lublin-Świdnik-Łęczna-Chełm-Lubelskie
Agencja marketingowa Lublin

Jakie Możliwości Oferuje
Nasza Agencja Marketingowa?

Optymalizacja Stron i Sklepów
Pozycjonowanie Stron i Sklepów
Google Ads
i Facebook Ads
Video
Marketing
Outsourcing Marketingu
Szkolenia Marketingowe
Google Workspace
Wirtualny Spacer Google Street View

Skontaktuj się z nami jeżeli masz dodatkowe pytania
związane z marketingiem internetowym w Twojej firmie

Agencja Marketingowa wspierająca
lokalne biznesy

Lublin jest miastem, w którym marketing szeptany przynosi bardzo dobre wyniki. Zanim jednak klienci zaczęli wzajemnie polecać sobie współpracę z naszą agencją marketingową, pracowaliśmy każdego dnia indywidualnie z lokalnymi przedsiębiorcami. Jako agencja marketingowa z Lublina działamy na rynku od 2013 r. Od tego czasu zmienił się kilkakrotnie algorytm Google, powstały nowe narzędzia marketingowe ale potrzeby związane z promocją firmy w internecie nadal są podobne.  

Posiadamy własną bazę wiedzy pod kątem pozycjonowania lokalnego w Lublinie oraz na terenie woj. Lubelskiego. Wspieramy lokalne biznesy nie tylko działaniami pod kątem lokalnego SEO. Realizujemy płatne kampanie reklamowe Google Ads i Facebook Ads. Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany podjęciem współpracy na terenie Twojego miasta lub województwa – zapraszamy do kontaktu.

Agencja Marketingowa z Lublina Wspierająca Lokalne Biznesy-ImpactProject-Lublin-Świdnik-Łeczna-Piaski
Wspieramy lokalny biznes na Lubelszczyźnie

dopasujemy narzędzia marketingu internetowego do twoich potrzeb

Indywidualne podejście do każdego klienta jest bardzo ważne aby móc zrozumieć jakie działania były podejmowane, a także jak branża komunikuje się ze swoimi odbiorcami. Jeżeli szukasz pomocy w zwiększeniu widoczności lokalnej lub planujesz poszerzyć obszar dotychczasowych działań, wiemy jakie kroki należy wykonać. Narzędzia marketingu internetowego wspomagają naszą codzienną pracę i wskazują kierunek rozwiązania problemów Twojego biznesu.

Czy obawiasz się otrzymywać niezrozumiałe raporty z prowadzonych przez nas działań? Takie podejście do Ciebie nie jest uczciwe, a nasze raporty zawierają jasne informacje dotyczące zmian SEO czy skuteczności reklam Google Ads/Facebook Ads.  

Dopasowanie Narzędzi Marketingu Internetowego Do Twoich Potrzeb-ImpactProject-Lublin-Agencja Marketingowa
Pomagamy dopasować odpowiednie
narzędzia marketingu internetowego

Poza marketingiem internetowym
tworzymy:

Skontaktuj się z nami jeżeli masz pytania

Optymalizacja Stron
i Sklepów Internetowych

Brak optymalizacji swojej strony lub sklepu internetowego to jeden z najczęściej występujących braków od jakich rozpoczynamy współpracę z klientami. Dobrze wykonana optymalizacja odpowiada za widoczność organiczną [bezpłatną], a także ma wpływ na jakość reklamy Google Ads w wyszukiwarce. 

Optymalizacja dla strony internetowej i sklepu różni się od siebie ilością oraz czasem wykonania zlecenia. Profesjonalne wykonanie optymalizacji własnej witryny podnosi wyniki widoczności pod kątem SEO. 

Optymalizacja Stron Internetowych i Sklepów Internetowych-ImpactProject Lublin
W naszych pakietach tworzenia stron i sklepów
oferujemy ich optymalizację
Pozycjonowanie Stron
i Sklepów Internetowych

Marketing internetowy w wyszukiwarkach opiera się głównie na pozycjonowaniu stron www i sklepów internetowych. To proces, którego celem jest podniesienie pozycji witryny w wynikach wyszukiwania konkretnych fraz i słów kluczowych. Dzięki temu coraz więcej osób dowiaduje się o istnieniu firmy i wzrasta szansa na sprzedaż. Wysokie miejsce ułatwia pokonanie konkurencji, pomnożenie zysków i zbudowanie dobrej reputacji. Duże znaczenie ma również optymalizacja stron internetowych, która ułatwia ich indeksowanie przez Google i roboty sieciowe. Zwracamy uwagę na adresy podstron, linki, poprawiamy płynność działania i szybkość ładowania witryny. Podczas budowy stron internetowych oraz sklepów, zwracamy szczególną uwagę na szybkość wczytywania się oraz dostosowanie do aktualnych wytycznych wyszukiwarki Google.

Pozycjonowanie stron i sklepów
Reklama
Google Ads i Facebook Ads

Z pomocą naszej agencji marketingowej wykorzystasz potencjał dwóch najpopularniejszych narzędzi reklamowych. Która reklama jest skuteczniejsza – Google Ads czy Facebook Ads? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie ponieważ każde z nich może pozwolić nam dotrzeć do innej grupy docelowej. Zanim jednak stworzymy reklamy które będą nastawione na konkretne działanie, wykonamy audyt Twojego sklepu internetowego lub strony. Wyniki z audytu pozwolą nam wprowadzić potrzebne zmiany pod kątem optymalizacji samej witryny oraz jej widoczności w sieci. Reklama Facebook Ads sprawdza się bardzo dobrze podczas pozyskiwania leadów czy też analizy potrzeb grupy docelowej. Chcąc poszerzyć świadomość swojej marki w internecie, warto jest wykorzystać potencjał reklamy Google Ads w sieci wyszukiwania.

Tworzenie reklam Google Ads i Facebook Ads Lublin-pozyskiwanie leadów przez internet-ImpactProject
Pozyskaj nowych klientów dzięki reklamie Google Ads i Facebook Ads
Google Grants dla NGO

Pomagamy organizacjom pozarządowym pozyskać środki od Google na promocję swoich działań w ramach programu Google dla Organizacji Non-Profit. Jakie możliwości są dostępne w ramach programu Google dla NGO?

  • Dostęp do Google Workspace [dawniej G Suite],
  • bezpłatna promocja w wyszukiwarce,
  • program YouTube dla Organizacji Non-Profit,
  • Google Earth i Google Maps.

Zachęcamy do kontaktu aby móc więcej opowiedzieć o etapach pozyskania grantu dla Twojej organizacji pozarządowej. 

Pozyskiwanie Google Grants dla NGO-wsparcie Google dla organizacji pozarządowych-ImpactProject-Lublin
Skorzystaj z bezpłatnego wsparcia Google
dla organizacji pozarządowych
Video Marketing

Czy wiesz, że YouTube jest jest drugą, najczęściej używaną wyszukiwarką w Internecie? Filmy mogą pokazywać rozwiązania w formie poradnika, szkolić w postaci webinarów lub nawiązywać bezpośredni kontakt z ludźmi za pomocą vloga. Rozwiązań jest wiele, ale jedynie profesjonalny video marketing ma szansę na sukces. Należy pamiętać, że internauci nie akceptują słabej jakości, przewidywalnych treści i niespełnionych obietnic dotyczących produktów. 

Wykorzystując video jako nowoczesną formę kontaktu i sprzedaży, masz szansę długofalowego działania. Z naszą pomocą zrealizujesz spot reklamowy, serię filmów do zamieszczenia na stronie oraz pomoc w produkcji materiałów pod kątem sprzedaży produktów i usług.

Video marketing Lublin-nagrywanie filmów na YouTube-ImpactProject
Znaczenie video marketingu rośnie każdego roku coraz bardziej
Outsourcing Marketingu

Outsourcing marketingu to posiadanie własnego działu marketingu poza firmą. ImpactProject świadczy usługi planowania, koordynacji i realizowania skutecznego marketingu internetowego w ramach długofalowej współpracy. Mogą to być regularne działania marketingowe lub projekty zlecane od czasu do czasu, na przykład związane z promocją lub pojawieniem się nowego produktu. To dobre rozwiązanie, gdy konieczne jest zastąpienie pracownika na czas określony lub opracowanie nowej strategii działań w sieci. Decydując się na outsourcing marketingu nie musisz zapewniać miejsca w swoim biurze dla nowych pracowników. To wygodne rozwiązanie, które nie wprowadza chaosu i nie wymaga gwałtownych zmian w strukturze przedsiębiorstwa. Przekazywanie zleceń może odbywać się za pomocą wiadomości e-mail, rozmowy telefonicznej lub krótkiego spotkania, według Twoich preferencji.

Outsourcing Marketingu Lublin-zlecenie marketingu internetowego poza własną firmę-ImpactProject-Lublin
ImpactProject jako zew. dział
marketingu internetowego w Twojej firmie
Szkolenia Marketingowe

Prowadzimy praktyczne szkolenia z marketingu internetowego na terenie Lublina i Lubelszczyzny. Ze względu na Covid-19 preferujemy szkolenia online, dzięki czemu wspólnie oszczędzamy czas na dojazd oraz możemy indywidualnie dopasować czas na przeprowadzenie szkolenia marketingowego. W ramach szkolenia z marketingu internetowego możesz nauczymy Cię:

  • co to jest marketing internetowy i jak wykorzystywać jego narzędzia do efektywnego pozyskiwania klientów w Internecie?
  • podstawy reklamy Google Ads,
  • podstawy reklamy Facebook Ads,
  • podstawy Google Analytics,
  • wykorzystaj profil Google Moja Firma w zwiększeniu widoczności i pozycjonowania Twojej firmy nie tylko lokalnie,
  • podstawy SEO, czyli pozycjonowania stron internetowych oraz sklepów.
Szkolenia marketingowe Lublin-szkolenie Google Ads Lublin-szkolenie SEO Lublin-szkolenia Lublin-ImpactProject
Szkolenia marketingowe mogą odbywać się online lub stacjonarnie
Google Workspace

Google Workspace (wcześniej G Suite) to biznesowe narzędzia do współpracy między użytkownikami działające w chmurze. W jego skład wchodzą między innymi Dokumenty, Dysk, Gmail, Kalendarz i Meet. Google Worspace to ochrona Twoich danych, które możesz dostosować do własnych potrzeb. Jeżeli szukasz intuicyjnego rozwązania do pracy zdalnej – wybierz Google Workspace.
Ze strony naszej agencji marketingowej z Lublina oferujemy pomoc w konfiguracji oraz administracji Google Workspace. Pomagamy przejść poszczególne etapy rejestracji, zajmujemy się utworzeniem kont użytkowników oraz ustawieniem dla nich wybranych aplikacji. Google Worksapce to narzędzie komercyjne, objętę opłatą za korzystanie z określonej liczby kont.

Google Workspace to nie tylko udostępnianie plików w chmurze
Wirtualny Spacer
Google Street View

Potrzebujesz aktualizacji widoku na Google Maps ponieważ widać teraz lub budynek sprzed kilku lat? Dla nas to żaden problem, możemy zaktualizować Twój widok nawet do 48h od momentu wykonania zdjęcia 360. Nasz Rekomendowany Fotograf Google Street View posiada odpowiedni sprzęt do pracy oraz wiedzę, w jaki sposób zdjęcie zostanie zaakceptowane przez algorytm Google Maps.

Jeżeli masz swój własny lokal, biuro lub nieruchomość i chcesz aby klienci poczuli się jak na miejscu, zamów wirtualny spacer Google Street View. Zwiększ decyzyjność podjęcia współpracy właśnie z Tobą a nie firmą konkurencyjną. Posiadanie zdjęć 360 na swoim profilu Google Moja Firma czy bezpośrednio na stronie internetowej lub sklepie www, pozwala osiągnąć o ponad 30% więcej sprzedaży.

Wirtualny Spacer Google Street View Lublin-Rekomendowany fotograf Google Lublin-ImpactProject
Wirtualny spacer zwiększa skuteczność współpracy z Twoją firmą

Przeczytaj
Opinie

ImpactProject Sp. z o. o.
ul. Władysława Grabskiego 25D/80
20-330 Lublin
NIP: 9462645026

ImpactProject Sp. z o. o.
ul. Władysława Grabskiego 25D/80
20-330 Lublin
NIP: 9462645026